محل تبلیغات شما
سلام دوستان مظاهر هستم مسافر!برداشت از سی دی تعطیلات!!!!موضوع کتاب خوب است چون صورپنهان را مطرح میکند و قابل درک می باشد وهر کتابی که نوشته می شودباید یک هدف رو داشته باشدوان هدف را دنبال کند.
 به عنوان مثال کتاب قصه های کودکانه که میخواهد صور پنهان انسان رو به تصویر بکشد بعنوان مثال یک شخص میتواندیک کتاب صد صفحه ای  رابنویسدوبه چاپ برساند وان را به بیرون عرضه کند مهم این کتاب این است که طرف از بیانات ان چیزی بفهمد و درک کند ونویسنده آن کتاب هم خیلی مهم است! مهندس می گوید موجودات به دو دسته اند !ارگانیک وغیرارگانیگ که تمام موجودات هستی ارگانیک هستند وچیزهای که انسان می بیندارگانیگ محسوب می‌شود وچیزهای که نمی بیند غیر ارگانیک محسوب می‌شود! زمانی بود، مهندس کنگره رو تعطیل اعلام نمیکرد والان چند ساله عید و یک هفته تابستان را تعطیل اعلام کرد تا مسافر به استراحت بپردازدونباید تعطیلی خودرابه شمال وشهرستان برنامه ریزی کند چون خستگی زیاد باعث تخریب در مسافر می شود مسافر باید در هر تعطیلی که کنگره ۶۰اعلام میکند طوری برنامه ریزی کند که باعث تخریب وریزش ان نگردد!!!!!!!ممنون

کمک کنگره به من و کمک من به کنگره

جلسه هماهنگی لژیون سردار نمایندگی سمنان

دستور جلسات هفته کنگره

کند ,کتاب ,مسافر ,ارگانیک ,رو ,یک ,تعطیل اعلام ,وچیزهای که ,ریزی کند ,برنامه ریزی ,باعث تخریب

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

totapesyl اکیپ ادیتورا Dwight's site روستای من آل کبود درویش مدرن اجتماعی ((ولایت = امنیت)) kabcchanfiola efilates بندرها invsssp